Usted está aquí: Inicio / Organización / Profesorado

Profesorado

Profesorado de la Escuela
Nombre Departamento
Acera Muñoz, Antonio Fabricació mecànica
Albert Barberà, Víctor Pablo Edificació i obra civil
Albiol Lombarte, Isabel Administració i gestió
Alejandre Muñoz, Verónica Edificació i obra civil
Alonso García, Maria del Mar Formació i orientació laboral
Altarriba Arias, Alberto Electricitat
Álvarez Subías, Eva Química
Amorós Alonso, Julio Informàtica
Andreo Tejelo, Silvia Arts Gràfiques
Andúgar Andreu, Jordi Informàtica
Àvila Morera, LLuís Llengües
Ayouch Sadala, Yahia Electricitat
Baena Faja, Eva Química
Balagueró Bertran, Francesc Fusta i moble
Balcells Dalmau, Gerard Manteniment i serveis a la producció
Barbeito Andrade, Eva Maria Informàtica
Barbero Ódena, Miquel Àngel Manteniment i serveis a la producció
Barbero Odena, Joan Electricitat
Barranco Martin, Elisabet Administració i gestió
Becares Rubio, Maria del Amor Fabricació mecànica
Bernat Mari, Carlota Informàtica
Bertran de Celis, Romà Formació i orientació laboral
Blanco Fernández, Begoña Fabricació mecànica
Blanco Martínez, Maria Magdalena Administració i gestió
Blanco Parisi, Alvaro Manteniment i serveis a la producció
Botey Agustí, Rafel Informàtica
Bové Arimany, Pere Manteniment i serveis a la producció
Briñol Esqué, Pere Fabricació mecànica
Bronsten Duesa, Marina Arts Gràfiques
Bruno García-Bragado, Blanca Química
Caballero Zaldibar, Xavi Fabricació mecànica
Calabuig Tortosa, Jordi Fusta i moble
Calvo Raja, Berta FIAP
Camacho Suso, Ana Maria Electricitat
Camarasa Pérez, Mercedes Administració i gestió
Campo Ruíz, Agustín Fusta i moble
Canet Ricart, Eduard Informàtica
Cano López, Susana Formació i orientació laboral
Capdevila Felip, Carme PFI
Capdevila Sánchez, Miquel Edificació i obra civil
Carbonell Blanco, David Formació i orientació laboral
Carreras Molina, Nuria Fabricació mecànica
Casimiro Diaz, Daniel Manteniment i serveis a la producció
Castillo Garcia, Carlos Electricitat
Chapero Arenas, Maria Begoña Manteniment i serveis a la producció
Ciudad Palanques, David Arts Gràfiques
Civera Mercader, Carles Fusta i moble
Claveria Quintilla, Vicenç Manel Ciències
Contreras Diaz, Alberto Jesús Electrònica
Corredoira Cortes, Natalia Arts Gràfiques
Cos Quixal, Josep Maria Administració i gestió
Cots Serra, Ana Informàtica
Cusidó Agudo, Daniel Edificació i obra civil
Dalmau Reyes, David Fabricació mecànica
de la Rosa Ferrer, Eduardo Electrònica
de Llanza Varona, Isabel Química
de Santiago Domínguez, Montserrat Llengües
Díez Esclarín, Marta Administració i gestió
Domínguez Garnelo, Alicia Arts Gràfiques
Duran Ruiz, Manuel Electrònica
Durán Moyano, José Luis Electricitat
El Imrani Ciroukh, Mohamed Alí Fabricació mecànica
Escrivà Navarro, Ana Maria Administració i gestió
Espada Lafuente, Maria Isabel Informàtica
Esteve Magrané, Joan Electricitat
Estrada Tiana, Marta Química
Faggembauu Tumac, Débora Manteniment i serveis a la producció
Fandos Ramírez, María del Pilar Formació i orientació laboral
Farré Capdevila, Xavier Jordi Electrònica
Fernández Lillo, Susana Química
Fernández Puig, Beatriz Llengües estrangeres
Fernández Rodríguez, Maria Jesús Química
Fidalgo Fidalgo, Antoni Arts Gràfiques
Florit Sans, Antonio Fabricació mecànica
Font Potrony, Maria Inmaculada Arts Gràfiques
Fort Ibáñez, Adolf Electricitat
Fraile Fraile, Miguel Ángel Fabricació mecànica
Gallego Andrés, Maria Teresa Administració i gestió
Garcia Serrano, Enrique Administració i gestió
Garcia Dalmases, Albert Fusta i moble
García García, Juan Carlos Electrònica
García García, Susanna Edificació i obra civil
García Pérez, Francisco José Ciències socials
García Pepiol, Mercè Administració i gestió
García García, Jordi Administració i gestió
Garrido Romero, Sandra Ciències socials
Gensana Prim, Joan Fabricació mecànica
Gestí Bautista, Joaquim Llengües
Gilaberte Elvira, Sònia Electricitat
Gómez Gómez, Miguel Ángel Manteniment i serveis a la producció
Gómez Rodríguez, Julián Electricitat
Gómez Paulo, Vicente Administració i gestió
Gómez Baena, Ángel Luis Electrònica
Gómez González, Sergio Fabricació mecànica
González Estévez, Alicia Manteniment i serveis a la producció
González Ojeda, Encarnación Fusta i moble
González Martínez, Anna Electricitat
Gonzàlez Salamero, Juan Manuel Electricitat
Gracia Mindan, Angel Martín Edificació i obra civil
Gracia Romano, Maria Jose Ciències
Graells Alonso, Marina Fabricació mecànica
Gras Alcoverro, Joan Francesc Electrònica
Hernández Hernández, Victor José Formació i orientació laboral
Hernández Miguel, Héctor Enrique Ciències
Higueras Ruiz, Isabel Llengües estrangeres
Ibáñez Hernández, Miguel Arts Gràfiques
Illera Lopez, Angel Edificació i obra civil
Jiménez Casas, Francesc Arts Gràfiques
Jiménez Izquierdo, Carmen Edificació i obra civil
Jorba Pamies, Marta Logopèdia
Jové Casals, Josep Maria Electrònica
Kies Prieto, Josep Edificació i obra civil
Laparra Galera, José Juan Fusta i moble
Larraz Dalmases, Alberto Informàtica
Lebron Pérez, Catalina Arts Gràfiques
Llena Jobal, Carlos Electrònica
Llorens Musoles, Robert Edificació i obra civil
López Mediavilla, Natalia Informàtica
López Gracia, Hector Ciències socials
Lorenzo Todó, Tomàs Fabricació mecànica
Lorenzo Martínez, Francisco Química
Luis Pérez, Eulàlia Química
Manyà Oller, Francesc Electricitat
Manzanero Cabellos, Asunción Llengües estrangeres
Marcé Franquesa, Pere Arts Gràfiques
Marcilla Salvado, Anna Informàtica
Marin Vargas, Ana Belen Electricitat
Martín Durán, Noemí Fabricació mecànica
Martínez Fernández, Luis Manuel Fabricació mecànica
Martínez García, Antonia PFI
Martínez Bonet, Maria Josep Edificació i obra civil
Martínez Elvira, Ginés Informàtica
Marzal Filera, Jose Maria Edificació i obra civil
Meléndez Peretó, Emma Administració i gestió
Mellado Romero, Manel Informàtica
Millan Esteller, Juan Manuel Electrònica
Miñana Mascarell, Maria Jesús Administració i gestió
Minaya Garrido, Maria Josefa Formació i orientació laboral
Minguez Lopez, Maria Teresa Formació i orientació laboral
Miralles De la Asunción, Alicia Ciències
Miralles Bonfill, Antoni Fabricació mecànica
Monteagudo Cosgaya, Sergi Química
Moreso Raga, Raquel Administració i gestió
Morraja García, Xavier Administració i gestió
Muñiz Moreno, Luis Electrònica
Muñoz Camacho, Maria Paz Manteniment i serveis a la producció
Navarro Gomez, Andrés PFI
Nolla Rodriguez, Maria Pilar Formació i orientació laboral
Olmo Bueno, Gemma Química
Ordinas Rosa, Joan Josep Informàtica
Ortigosa Tejada, Sergi Fabricació mecànica
Ortonobes Betriu, Benito Fusta i moble
Pairó Delgado, Maria del Mar Química
Pallarés Vidal, Maria Administració i gestió
Palomas Mares, Irene Llengües estrangeres
Parella Ribet, Maria Rosa Química
Parra Serrano, Javier Electricitat
Parramon Jou, Rosa Edificació i obra civil
Pascual Hermán, Alexandra Llengües estrangeres
Pedrón Dux Santoy, José María Manteniment i serveis a la producció
Peiró Mateu, Albert Manteniment i serveis a la producció
Pellicer Reig, Isabel Química
Pérez Amaya, José Miguel Manteniment i serveis a la producció
Pérez Núñez, Albert Ciències socials
Pi González, Juan José Fusta i moble
Porto Figueroba, Maria Eulalia Informàtica
Postigo Ventaja, Luís FIAP
Puigcerver Cilleruelo, José Antonio Llengües estrangeres
Puigdomènech Serra, Octavi Electricitat
Quadrada Llovera, Domingo Fusta i moble
Quilez Quilez, Maria Pilar Formació i orientació laboral
Raduà Puig, Francesc Arts Gràfiques
Ramirez Vila, Nuria Ciències
Ramírez Carmona, Jose Antonio Fabricació mecànica
Ramos Bosch, Carlos Martín Química
Ramos Ferrer, Caridad Administració i gestió
Raventós Cardús, Alejandro Arts Gràfiques
Requena Roigé, Miquel Arts Gràfiques
Ribas Sitjas, Josep Maria Electricitat
Ripoll Ferri, Lorena Administració i gestió
Roca González, Gonçal Arts Gràfiques
Roca Uriol, Maria Pilar Formació i orientació laboral
Rodríguez Ortega, Carmen Llengües estrangeres
Rodríguez Ballesta, Antonia Electricitat
Romo Segú, Joan Electricitat
Rovira Campos, Beatriz Clara Administració i gestió
Rubert Ramos, Eugenia Química
Rubio Arcos, Andres Química
Ruiz Hernández, Blai Electrònica
Sales Piñeiro, Cecilia Teresa Arts Gràfiques
Sallent Aguilera, Jordi Fusta i moble
Sánchez Vila, Alex Arts Gràfiques
Sanjusto Martin, Francisco Electricitat
Sanmarti Julia, Mariona Ciències
Santos Sanz, Jesús María Fabricació mecànica
Seculi Martinez, Joan Informàtica
Segura Tomás, Julio Electrònica
Segura Marzal, Pere Arts Gràfiques
Serra Lluís, Pere Administració i gestió
Sesé Puértolas, Maria Luisa Química
Siles Durán, Carlos Electricitat
Silla del Ser, Miguel Angel Ciències socials
Sirvent Ivorra, Eva Ciències socials
Socias Ortiz, Marcos Fabricació mecànica
Solà Laborda, Jordi Informàtica
Solarte Orozco, Carmen Química
Soler Prat, Maria Montserrat Informàtica
Soriano Sanjuan, Berta Logopèdia
Teixidó Falcó, Jordi Electrònica
Teixidor Costabella, Albert Fusta i moble
Torrents Guàrdia, Marc Fabricació mecànica
Torres Dominguez, Nuria Fusta i moble
Trastoy Gonzalez, Alfonso Edificació i obra civil
Triano Calzas, Dan Informàtica
Trullen Funcia, Ana Administració i gestió
Ureta Timoneda, Jorge FIAP
Utrero Aspas, Jesús Fabricació mecànica
Utset Romeu, Juan Electricitat
Vallvé Miguel, Martin Llengües estrangeres
Vazquez Martínez, Raul Fabricació mecànica
Vázquez López, Ascensión Formació i orientació laboral
Vences Requejo, Francisco Javier Fabricació mecànica
Vences Requejo, Jorge Fabricació mecànica
Vengut Climent, Teresa Formació i orientació laboral
Verdoy Fernández, Amelia Formació i orientació laboral
Vidal Pedrola, Valenti Electricitat
Vila Coll, Josep Ciències socials
Vilasís Lorente, José Electricitat
Viñolas Auquer, Josep Maria Informàtica
Vives Llordes, Jordi Manteniment i serveis a la producció
Zamanillo Leal, Cesar Fabricació mecànica
« Noviembre 2020 »
Noviembre
LuMaMiJuViDo
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Otras sedes web de la Escola del Treball

Entornos virtuales de aprendizaje

Estudios

acreditat

Asesoramiento Reconocimiento

logo-esports.jpg