Sou a: Inici / Organització / Professorat

Professorat

Professorat de l’Escola
Nom Departament
Acera Muñoz, Antonio Fabricació mecànica
Aguilera Gonzalez, Jessica Manteniment i serveis a la producció
Alajarín Fonfría, José Jorge Química
Alba Calzado, Esther Química
Almazor Escartín, Raúl Formació i orientació laboral
Altarriba Arias, Alberto Electricitat
Álvarez Subías, Eva Química
Amat Mestres, Pere Electricitat
Andúgar Andreu, Jordi Informàtica
Anglada Mercadal, Ana Maria Administració i gestió
Aragonés Barbansa, Carles Arts Gràfiques
Arroyo Niño, Sergi Llengües
Avalos Delgado, Maria Dolores Edificació i obra civil
Baena Faja, Eva Química
Balagueró Bertran, Francesc Fusta i moble
Balcells Dalmau, Gerard Manteniment i serveis a la producció
Ballester Roman, Mireia Arts Gràfiques
Balmori Pastor, Sara Ciències
Bande Paz, Abrahan Formació i orientació laboral
Barbero Odena, Joan Electricitat
Barbero Ódena, Miquel Àngel Manteniment i serveis a la producció
Barranco Martin, Elisabet Administració i gestió
Barreiro Llano, Ivan Administració i gestió
Barroso Martí, Laura Edificació i obra civil
Becares Rubio, Maria del Amor Fabricació mecànica
Bernat Marí, Oriol Informàtica
Besses Casas, Pau Informàtica
Bilbao Luarna, Iker Electricitat
Blanco Fernández, Begoña Fabricació mecànica
Blanco Martínez, Maria Magdalena Administració i gestió
Blanco Parisi, Alvaro Manteniment i serveis a la producció
Boguña García, Sergio Fabricació mecànica
Bori Puigfel, Remei Arts Gràfiques
Botey Agustí, Rafel Informàtica
Bové Arimany, Pere Manteniment i serveis a la producció
Briñol Esqué, Pere Fabricació mecànica
Brotons Rabanal, Daniel Fusta i moble
Brunet Serra, Maria Antònia Llengües estrangeres
Bruno García-Bragado, Blanca Química
Bruque Prado, Cristian Fabricació mecànica
Caballero Nadal, Manel Edificació i obra civil
Caballero Zaldibar, Xavi Fabricació mecànica
Cabezas Pedro, Jonatan Manteniment i serveis a la producció
Cáceres Toribio, Miguel Administració i gestió
Calabuig Tortosa, Jordi Fusta i moble
Calvo Raja, Berta --
Camacho Suso, Ana Maria Electricitat
Camarasa Pérez, Mercedes Administració i gestió
Campo Ruíz, Agustín Fusta i moble
Canet Ricart, Eduard Informàtica
Capdevila Sánchez, Miquel Edificació i obra civil
Carbonell Blanco, David Formació i orientació laboral
Cardozo Diaz, Yanina Fabricació mecànica
Carrasco Puy, Juan José Informàtica
Carreras Molina, Nuria Fabricació mecànica
Casado Escobedo, Alicia Administració i gestió
Cascales Burull, Albert Electricitat
Cascales Asensi, Albert Josep Ciències socials
Casimiro Diaz, Daniel Manteniment i serveis a la producció
Castillo Garcia, Carlos Electricitat
Chapero Arenas, Maria Begoña Manteniment i serveis a la producció
Claveria Quintilla, Vicenç Manel Ciències
Collell Escudé, Oriol Manteniment i serveis a la producció
Contreras Diaz, Alberto Jesús Electrònica
Cos Quixal, Josep Maria Administració i gestió
Cots Aparisi, Pau Formació i orientació laboral
Cots Serra, Ana Informàtica
Dalmau Reyes, David Fabricació mecànica
de la Rosa Ferrer, Eduardo Electrònica
Devesa García, Miguel Manteniment i serveis a la producció
Díez Esclarín, Marta Administració i gestió
Díez Vázquez, Javier Fabricació mecànica
Durán Moyano, José Luis Electricitat
El Imrani Ciroukh, Mohamed Alí Fabricació mecànica
Escrivà Navarro, Ana Maria Formació i orientació laboral
Espada Lafuente, Maria Isabel Informàtica
Esteban Quirante, Nuria Manteniment i serveis a la producció
Esteva Trullà, Catalina Laura Llengües estrangeres
Esteve Rafols, Domènec Fusta i moble
Estrada Tiana, Marta Química
Faggembauu Tumac, Débora Manteniment i serveis a la producció
Farré Fornies, Antoni --
Farré Capdevila, Xavier Jordi Electrònica
Fernández Rodríguez, Maria Jesús Química
Fernández Belmonte, Abel Edificació i obra civil
Fernández Lillo, Susana Química
Fernández Sánchez, Pedro Ciències socials
Ferrer Alberca, Miquel Àngel Edificació i obra civil
Fidalgo Fidalgo, Antoni Arts Gràfiques
Florido Fontanet, Héctor Informàtica
Florit Sans, Antonio Fabricació mecànica
Fortuño Gómez, Vanessa Llengües
Galindo Ribadulla, Manuel Fabricació mecànica
Garcia Serrano, Enrique Administració i gestió
Garcia Latorre, Francesc Electrònica
García Vílchez, Encarnación Electricitat
García García, Susanna Edificació i obra civil
García García, Antonio Edificació i obra civil
García Pepiol, Mercè Administració i gestió
García Pérez, Francisco José Ciències socials
Garrido Romero, Sandra Ciències socials
Gensana Prim, Joan Fabricació mecànica
Gestí Bautista, Joaquim Llengües
Gil Rofes, Núria Arts Gràfiques
Gilaberte Elvira, Sònia Electricitat
Gimeno Gimeno, Carolina Administració i gestió
Godina Llop, Maria Montserrat Administració i gestió
Gómez González, Sergio Fabricació mecànica
Gómez Gómez, Miguel Ángel Manteniment i serveis a la producció
Gómez Rodríguez, Julián Electricitat
Gómez Baena, Ángel Luis Electrònica
Gómez Paulo, Vicente Administració i gestió
González Estévez, Alicia Manteniment i serveis a la producció
González Ojeda, Encarnación Fusta i moble
González Marin, Antonio Arts Gràfiques
Gonzàlez Abad, Iratxe Arts Gràfiques
Gonzàlez Salamero, Juan Manuel Electricitat
Gorostiza Marco, Neus Química
Gracia Romano, Maria Jose Ciències
Graells Alonso, Marina Fabricació mecànica
Grangel Massana, Sergi Informàtica
Gras Alcoverro, Joan Francesc Electrònica
Guiu Martí, Roser Química
Gutierrez Carreño, Mónica Jannet Química
Hermosín Marquez, Manuel Arts Gràfiques
Hernández Miguel, Héctor Enrique Ciències
Hosta Abolafio, David --
Ibáñez Hernández, Miguel Arts Gràfiques
Illera Lopez, Angel Edificació i obra civil
Jiménez Casas, Francesc Arts Gràfiques
Jorba Pamies, Marta --
Jové Casals, Josep Maria Electrònica
Juanmartí Gómez-Centurión, Alex Formació i orientació laboral
La Ferla, Maria Elisa Edificació i obra civil
Laguna Estaún, Luis Electricitat
Leyva Serrano, Antonio Manuel Fabricació mecànica
López Tamayo, Adrià Manteniment i serveis a la producció
López Oromí, Berta Formació i orientació laboral
López Mediavilla, Natalia Informàtica
López Repullo, Sergi Manteniment i serveis a la producció
López Ruiz, Sara Ciències
López Sánchez, Fernando --
López Iglesias, Eva Formació i orientació laboral
Lorenzo Martínez, Francisco Química
Lucas Cabañeros, Raquel Arts Gràfiques
Lucia Blanco, Rossana Ciències
Luis Pérez, Eulàlia Química
Manzanero Cabellos, Asunción Llengües estrangeres
Marimón Asensio, David Electricitat
Marin Vargas, Ana Belen Electricitat
Mariña Perez, Pablo Electrònica
Martin Roger, Pilar Llengües estrangeres
Martin Pérez, Daniel Electrònica
Martín Gallardo, Rubén Informàtica
Martínez Elvira, Ginés Informàtica
Martínez Fernández, Luis Manuel Fabricació mecànica
Martínez Bonet, Maria Josep Edificació i obra civil
Martínez Moreno, Elisabet Química
Martínez Fernández, Anna Clara Formació i orientació laboral
Martínez García, Antonia --
Mas Lorente, Gerard Fabricació mecànica
Massana Farrés, Maria Teresa Edificació i obra civil
Megia Romero, Maria Blanca Edificació i obra civil
Mellado Romero, Manel Informàtica
Mena Martí, Robert Fabricació mecànica
Millan Esteller, Juan Manuel Electrònica
Miñana Mascarell, Maria Jesús Administració i gestió
Minguez Lopez, Maria Teresa Formació i orientació laboral
Miralles Bonfill, Antoni Fabricació mecànica
Miravet Branera, Carles Química
Monteagudo Cosgaya, Sergi Química
Montes Sanchez, Noemí Edificació i obra civil
Mora Pardo, Adolfo Informàtica
Moragas Gascons, Lluís Ciències
Moreso Raga, Raquel Administració i gestió
Morraja García, Xavier Administració i gestió
Mulero Caro, Juan Manuel Administració i gestió
Muñiz Moreno, Luis Electrònica
Muñoz Felipe, Javier Llengües estrangeres
Muñoz Camacho, Maria Paz Manteniment i serveis a la producció
Navarro Tomás, Javier Electricitat
Navarro Gomez, Andrés --
Olmo Bueno, Gemma Química
Ortigosa Tejada, Sergi Fabricació mecànica
Ortonobes Betriu, Benito Fusta i moble
Pairó Delgado, Maria del Mar Química
Pallarés Vidal, Maria Administració i gestió
Paradis Alós, Amèlia Pilar Ciències
Parcet Garcia, Anna Arts Gràfiques
Pardo de Donlebun Matilla, Lucas Informàtica
Parra Serrano, Javier Electricitat
Pedrón Dux Santoy, José María Manteniment i serveis a la producció
Peiró Mateu, Albert Manteniment i serveis a la producció
Pellicer Reig, Isabel Química
Peraire Vila, Alberto Administració i gestió
Perarnau Ferriz, Jorge Edificació i obra civil
Pérez Núñez, Albert Ciències socials
Pérez Amaya, José Miguel Manteniment i serveis a la producció
Perone , Lorenzo Fabricació mecànica
Pi González, Juan José Fusta i moble
Pinteño Bózquez, David Arts Gràfiques
Piqueras Pons, Ferran Fusta i moble
Poblet Esplugas, Roser Formació i orientació laboral
Pons Alvarez, Víctor Llengües estrangeres
Postigo Ventaja, Luís --
Puigcerver Cilleruelo, José Antonio Llengües estrangeres
Puigdomènech Serra, Octavi Electricitat
Queralt Ferrer, Laura Formació i orientació laboral
Quiroga Villalobos, Guillem Fabricació mecànica
Ramoneda Albújar, Adriana Ciències
Ramos Bosch, Carlos Martín Química
Requena Roigé, Miquel Arts Gràfiques
Rey Alzueta, Victoria Informàtica
Ribalta Llovet, Pol Fusta i moble
Ribas Sitjas, Josep Maria Electrònica
Ripoll Ferri, Lorena Formació i orientació laboral
Rodriguez Moreno, Antonio --
Romo Segú, Joan Electricitat
Rosales Castellà, Miquel Edificació i obra civil
Rovira Campos, Beatriz Clara Administració i gestió
Royo Aspa, Antoni Administració i gestió
Rubert Ramos, Eugenia Química
Ruiz Hernández, Blai Electrònica
Sagrera Olivé, Meritxell Arts Gràfiques
Sales Piñeiro, Cecilia Teresa Arts Gràfiques
Sallent Aguilera, Jordi Fusta i moble
Sanchez Hernández, Carlos --
Sánchez Calvo, Cristina Fabricació mecànica
Sánchez Vila, Alex Arts Gràfiques
Sanjusto Martin, Francisco Electricitat
Sebastià Muñoz, Ivan Fabricació mecànica
Seculi Martinez, Joan Informàtica
Segura Viñolas, Roger Fabricació mecànica
Segura Tomás, Julio Electrònica
Segura Marzal, Pere Arts Gràfiques
Serra Lluís, Pere Administració i gestió
Serraïma Ferrer, Alexandre Electricitat
Sesé Puértolas, Maria Luisa Química
Siles Durán, Carlos Electricitat
Siñol Herranz, Roger Fusta i moble
Sirvent Ivorra, Eva Ciències socials
Sobrino Peña, Jessica Administració i gestió
Socias Ortiz, Marcos Fabricació mecànica
Sol de la Vega, Josep Electrònica
Solà Laborda, Jordi Informàtica
Soler Lafollie, Cristina Manteniment i serveis a la producció
Soler Prat, Maria Montserrat Informàtica
Soriano Sanjuan, Berta --
Teixidó Falcó, Jordi Electrònica
Teixidor Costabella, Albert Fusta i moble
Tercero Ciscar, Joan Salvador Ciències socials
Torregrosa Roig, Ferran Administració i gestió
Torrents Guàrdia, Marc Fabricació mecànica
Torres Dominguez, Nuria Fusta i moble
Tria Parareda, Núria Arts Gràfiques
Triano Calzas, Dan Informàtica
Ureta Timoneda, Jorge --
Utset Romeu, Juan Electricitat
Vallvé Miguel, Martin Llengües estrangeres
Vaquer Franco, Josep Maria Electricitat
Vazquez Martínez, Raul Fabricació mecànica
Vázquez López, Ascensión Formació i orientació laboral
Velo Fernández, Lúa Arts Gràfiques
Vences Requejo, Jorge Fabricació mecànica
Vences Requejo, Francisco Javier Fabricació mecànica
Vengut Climent, Teresa Formació i orientació laboral
Vidal Pedrola, Valenti Electricitat
Vila Coll, Josep Administració i gestió
Vilarrassa Andreu, Josep Maria Química
Vilasís Lorente, José Electricitat
Vivó Muñoz, Tània Química
Wappenhans Kuselin, Denise Llengües estrangeres
Zaragoza Muñoz, Guillem Administració i gestió
Zeitz Lalanne, Erica Formació i orientació laboral
« Febrer 2023 »
Febrer
DlDtDcDjDvDsDg
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Altres seus web de l’Escola del Treball

Entorns virtuals d’aprenentatge

Estudis

acreditat

  • Serveis d’assessorament i reconeixement

Assessorament Reconeixement

 

    BannerMinisteri

    LogoImpuls_LLE